Forum www.opiekunkawniemczech.fora.pl Strona Główna
Home FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Galerie Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.opiekunkawniemczech.fora.pl Strona Główna -> OFERTY PRACY -> Legalna Praca w Niemczech - Opiekun/Opiekunka osób starszych
Autor Wiadomość
IdealPflege

Dołączył: 29 Lis 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10:58, 29 Lis 2013    Temat postu: Legalna Praca w Niemczech - Opiekun/Opiekunka osób starszych

Ideal Pflege to prężnie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej oferująca pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece? Zgłoś się do nas już teraz!

ZADANIA:

- Opieka nad osobą podopieczną
- Podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
- Wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
- Przygotowanie i podawanie posiłków
- Organizacja czasu dla podopiecznej
- Pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

- Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Miłe usposobienie oraz cierpliwość

OFERUJEMY:

- Składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania ( nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)
- Legalną pracę w Niemczech
- Atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
- Organizację wyjazdu
- Zwrot kosztów podróży
- Opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony Zespołu Ideal Pflege

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego na adres
e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:
(012) 345 39 30, +48 883 357 366.

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

Ostatnio zmieniony przez IdealPflege dnia Pią 11:12, 29 Lis 2013, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.opiekunkawniemczech.fora.pl Strona Główna -> OFERTY PRACY Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)