Forum www.opiekunkawniemczech.fora.pl Strona Główna
Home FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Galerie Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.opiekunkawniemczech.fora.pl Strona Główna -> OFERTY PRACY -> Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
Autor Wiadomość
Agencja Doradca

Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 14:18, 07 Mar 2011    Temat postu: Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA Ewa Prus od 2004 roku zajmuje się poszukiwaniem miejsc pracy dla opiekunek osób starszych w Polsce i na terenie Niemiec i w chwili obecnej poszukuje:
OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH DO PRACY W NIEMCZECH

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, dotrzymywanie towarzystwa,
wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wspieranie emocjonalne.

Wymagania
- dobry stan zdrowia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się z podopiecznym i w sytuacjach dnia codziennego
- referencje potwierdzające doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy
- chęć pracy z osobami starszymi
- gotowość podjęcia pracy na okres 3, 6, lub 12 miesięcy

Oferujemy
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki ZUS: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- zwrot kosztów podróży
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i doświadczenia
- osobom z podstawową znajomością języka niemieckiego oferujemy bezpłatne (dla osób, które wyjadą na min. rok) kursy doszkalające w Szczecinie

Zapraszamy na stronę internetową.

[link widoczny dla zalogowanych]

Aplikacje prosimy kierować na:
Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA Ewa Prus
Al. Powstańców Wlkp. 63 A lok.105
70-130 Szczecin
tel: 91 485 38 70

Z poniższym dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Ostatnio zmieniony przez Agencja Doradca dnia Pon 21:02, 14 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
agoola

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 103
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 8 razy
Skąd: pomiędzy niebem a piekłem;)

PostWysłany: Wto 0:34, 22 Mar 2011    Temat postu:

A jak juz człowiek spełnia te wszystkie warunki, tzn mówi dobrze po niemiecku, ma doswiadczenie, dobre referencje, prawo jazdy,skończone studia w tym kierunku, to ile taki ktoś moze zarobić wyjeżdżając do pracy z Państwa Firmą....?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.opiekunkawniemczech.fora.pl Strona Główna -> OFERTY PRACY Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)